firma -> historia
1997 - ...
1997 r.
Firma MS-Komputer powstała w 1997 roku. Początkowo jej działalność ograniczała się do wyspecjalizowanych usług - głównie obsługi oprogramowania finansowo- księgowego. Jednak zapotrzebowanie ówczesnych klientów, bardzo szybko nakłoniło nas do rozpoczęcia sprzedaży sprzętu komputerowego.

1998 r.
Pierwsze komputery z naszej firmy ujrzały światło dzienne już na początku 1998 r.
Zaraz się okazało, że nieodzowna była również pomoc pierwszym klientom i dlatego też niemalże w tym samym czasie rozszerzyliśmy nasze usługi o serwis sprzętu komputerowego.

1999 r.
W zasadzie poza pozyskiwaniem nowych klientów niewiele się wydarzyło.

2000 r.
To był rok nowych pomysłów – zainteresowaliśmy się handlem poleasingowym sprzętem komputerowym. Początki były nieśmiałe ale już przed końcem roku było jasne, że można na tym polu wiele zdziałać.

2001 r.
Pomysł handlu używanym sprzętem komputerowym rozwinął się i tak powstała obok nas kolejna firma zajmująca się importem tego sprzętu z terenu Europy. My początkowo byliśmy największym odbiorcą i dystrybutorem tego sprzętu w regionie.

2002 r.
Poszerzyliśmy grono naszych klientów o szkoły, i przy okazji budowania pracowni komputerowych wkroczyliśmy w obszar sieci komputerowych.

2003 r.
Rok wielkich zmian. Dynamiczny rozwój i coraz trudniejszy sytuacja lokalowa na ul. Zembrzyckiej skłoniła nas przed końcem roku do przeprowadzki do większego lokalu na ul. Bursztynowej.

2004 r.
W nowej lokalizacji pozyskaliśmy mnóstwo nowych klientów, bardzo szybko rozwinął się handel detaliczny oraz usprawnił serwis. Wprowadziliśmy do sprzedaży kasy i drukarki fiskalne oraz oprogramowanie do obsługi firm. Z nadmiaru miejsca otworzyliśmy również galerię szkła i porcelany.

2005 r.
Zakończyliśmy masowy handel sprzętem używanym, skupiliśmy się na nowszych technologiach oraz zaczęliśmy świadczyć usługi dla największych klientów. Na pierwszy rzut poszedł Bank PEKAO S.A.

2006 r.
Bardzo stabilny rok – rozwijaliśmy się w każdej płaszczyźnie – ofertę wzbogacaliśmy o coraz więcej nowych produktów, między innymi zaczęliśmy handel sprzętem RTV i AGD.

2007 r.
Usługi dla dużych klientów - do naszych klientów dołączyły dwa kolejne banki, BPH i BGŻ. Zaczęliśmy świadczyć usługi w zakresie specjalistycznych napraw sprzętu elektronicznego i przy okazji powiększyliśmy trochę powierzchnie serwisową.

2008 r.
Na razie spokojnie robimy swoje.

- na skróty -
status naprawy
Allegro